Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

lipiec 2013

Usługi biznesowe

marketing, reklama, promocja, pr

Wikipedia sugeruje, że istnieje ponad 2000 różnych pojęć czym jest a czym nie jest public relation. Często w życiu codziennym spotykamy się z pojęciem public relation, jednak ciężko jest jednoznacznie zdefiniować czym jest PR. Wiele osób zajmujących wysokie stanowiska w firmach np. dyrektorzy, kierownicy oddziałów, kadra menadżerska, szeregowi pracownicy, zastanawiają się dlaczego public relations jest taki ważny a jaka w tym wszystkim jest rola a co robią agencje public relation.Przedsiębiorstwa korzystające z usług pt. kreowanie wizerunku nie zawsze zdają sobie...

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3