Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

maj 2014

Badania marketingowe - poprawa konkurencyjności

marketing, reklama, promocja, pr, public relations

Rynek sprzyja rozwojowi produktów i usług, a kolejne przedsiębiorstwa stają przed wyzwaniem, w jaki sposób zwiększyć swoją konkurencyjność, jak dopasować swój produkt czy usługę do wymagań klientów. Większa ilość klientów to większe obroty, co przekłada się na większe zyski firm.Zwłaszcza w przypadku firm, oferujących dobra szybko zbywalne, ważne stają się badania marketingowe, które umożliwiają dotarcie do klientów i poznanie ich opinii. Duże znaczenie mają grupy focusowe, które zapewniają producentom pozyskanie opinii na temat produkowanych przez nich...

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3