Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

czerwiec 2014

Jak pozyskać klientów b2b.

marketing, reklama, promocja, pozyskiwanie klientów

Prowadząc biznes naszym głównym celem jest nawiązanie jak największej liczby kontaktów. Wiadomo, kontakty przydają się zawsze i wszędzie. Jeszcze nie urodził się taki, który by ich nie potrzebował. Zbudowanie bazy wspólników, kontrahentów i odbiorców możliwe jest tylko i wyłącznie za sprawą biznesowych kontaktów.Wbrew przekonaniu pozyskiwanie klientów biznesowych nie jest wcale prostą rzeczą. Rynek funkcjonuje na takich zasadach, że gdzie się nie obejrzymy - konkurencja. Każdy chciałby dosłownie "wyrwać" dla siebie lepsze kontakty, mieć możliwość uzyskania...

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3