Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

lipiec 2015

Istota newsletterów

marketing, reklama, pr, email marketing

Szybki sposób informowania swoich czytelników oraz klientów jest w dzisiejszej dobie szerokopasmowego Internetu niezwykle istotny. Wszelkie materiały pojawiające się w sieci trafić mogą do bardzo szerokiego grona odbiorców, dlatego ważna jest przede wszystkim szybkość, która stanowi podstawę konkurencyjnej walki między poszczególnymi firmami. Jedną z form zawiadamiania użytkowników o wszelkich nowościach pojawiających się na łamach serwisu internetowego jest tak zwany newsletter. Pełni on role biuletynu informacyjnego, zawierającego między innymi skróty...

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3