Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

sierpień 2018

Punkt gdzie zrobisz pieczątki i xero

pieczątki, xero

Wiele osób marzy o swoim własnym biznesie, prowadzeniu firmy i byciu dla siebie samego szefem. Pomimo, że każdy w zasadzie ma w domu drukarkę czy urządzenie wielofunkcyjne, dalej olbrzymią popularnością cieszą się wszelkie usługi poligraficzne, punkty xero oraz punkty, gdzie wyrobić można wizytówki lub dorobić klucze do drzwi, oprawić prace magisterskie lub dyplom. Takie nieduże biznesy mają się całkiem nieźle. Do otwarcia takiego punktu nie potrzeba dużego lokalu ani wielu pracowników, co więcej, można nawet prowadzić działalność jednoosobową. Wystarczy...

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3