Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

agencja reklamowa

Czym jest marketing?

agencja reklamowa, marketing, pr, promocja

(...) Rola reklamy we współczesnym świecie jest nie do przecenienia. To zjawisko nie jest nikomu obce i funkcjonuje od wieków, jednak wcześniej nie kształcono w tej dziedzinie specjalistów. Dziś możemy wybrać odpowiednie studio reklamy xxx i powierzyć mu – z pełnym zaufaniem – kreowanie naszego wizerunku właściwie od podstaw. Metod działania jest bardzo dużo i tylko od nas zależy, w jaki sposób zechcemy być kojarzeni jako firma bądź jako indywidualna osoba prowadząca określony rodzaj działalności. (...)

Więcej

Najskuteczniejsze formy reklamy

agencja reklamowa, marketing, pr, public relations, reklama

(...) Nie ma chyba przedsiębiorcy, który nie zastanawiałby się przynajmniej raz nad skuteczną i zarazem stosunkowo niedrogą formą reklamy. Nie od dzisiaj wiadomo, że "reklama jest dźwignią handlu", dlatego wszelkiego rodzaju działania promocyjne są niezwykle ważne dla każdego właściciela firmy. Nie jest jednak łatwo wybrać naprawdę skuteczną formę reklamy, zwłaszcza, że jest ich naprawdę wiele. Jeszcze do niedawna (...)

Więcej

Z jaką reklamą najlepiej dotrzeć do klienta?

agencja reklamowa, drukarnia, pr, public relations, reklama

(...) "Oglądam telewizję, gdy na ekranie mojego odbiornika rozpoczyna się nużące, bo zdające się wręcz nie mieć końca pasmo reklamowe? Jedyne słuszne rozwiązanie: błyskawicznie zmieniam kanał! Oczywiście na taki, gdzie reklam w tym momencie nie spotkam". To coraz częstsza reakcja na torpedujące nas w telewizji reklamy. Zresztą, równie negatywne odczucia towarzyszą tym pojawiającym się chociażby podczas codziennego (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3