Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

akcje promocyjne

Merchandising towarów w sklepach

akcje promocyjne, badania marketingowe, btl, event marketingowy, merchandising, zarządzanie kategorią

(...) Żadne agencje BTL czy też agencje promocyjne funkcjonujące na terenie województwa wielkopolskiego a także w Poznaniu nie mogą równać się z doświadczeniem oraz fachowością agencji RTD. Agencja promocyjna RTD Marketing to jedna z najbardziej znanych oraz najstarszych agencji merchandisingowych w Polsce. Działalność przedsiębiorstwa RTD obejmuje następujące obszary marketingu:- merchandising produktów. Fachowo przygotowana oferta skierowana na raportowanie stanów (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3