Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

atl

Targi pracy

atl, btl, marketing, promocja, reklama

(...) Co roku, mnóstwo młodych ludzi w większych miastach takich, jak Warszawa czy Kraków udaje się na targi pracy. W tym roku, podobna uroczystość odbywała się pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Obliczono, że pojawiło się tam około kilkunastu tysięcy osób. Dzięki urządzeniom takim, jak ekspozytory można było dostać mnóstwo ulotek i gazetek informacyjnych. Pojawiły się także możliwości skorzystania z (...)

Więcej

Budowa elementów reklamowych

atl, btl, marketing, promocja, reklama

(...) Są w naszym kraju przedsiębiorstwa, które fachowo i rzetelnie podchodzą do każdego powierzonego zlecenia. Również w dziedzinie budowy elementów reklamowych. Profesjonalnie od pierwszego spotkania, kiedy to przeprowadzana jest szczera rozmowa z klientem, zbadanie i zrozumienie potrzeb klienta i przedstawienie wszystkich dostępnych opcji i możliwości. Wykonanie  różnego rodzaju elementów nie jest proste i wymaga ogromnej wiedzy technicznej, zmysłu plastycznego i (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3