Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

badania

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

badania, marketing, pr

(...) Nasz ośrodek badań opinii publicznej prowadzi badania opinii publicznej oraz badania rynku przy uwzględnieniu nowoczesnych zdobyczy z dziedziny marketingu społecznego. Struktura naszego ośrodka gromadzi rozmieszczone w kluczowych ośrodkach miejskich w kraju centra badania opinii publicznej. Lista firm badania opinii publicznej, jakie blisko z nami kooperują, opublikowana jest na naszej korporacyjnej witrynie internetowej. Odnajdziecie tam również opisy wykorzystywanych przez nas sposobów badania opinii publicznej w podziale tematycznym i rzeczowym począwszy od sposobów czerpiących z public relations a kończąc na dorobku z obszaru marketingu. Obszarem badań z dziedziny marketingu a także psychologii są badania fokusowe. Wyszkolony trener opracowuje scenariusz badania fokusowego, a następnie powołuje według właściwego klucza grupy fokusowe. Uczestnicy takiego badania uzyskują jednostkowe wyniki eksperymentu w każdej grupie, a na zakończenie trener łączy wyniki (...)

Więcej

Marketing Reklama Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3