Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

btl

Targi pracy

atl, btl, marketing, promocja, reklama

(...) bezpłatnych porad doradcy zawodowego i wykonania specjalnych testów psychologicznych, które jasno określiłyby nasze predyspozycje zawodowe. Wystarczyło jedynie pojawić się i odwiedzić odpowiednie stanowiska. Przy każdym ze stoisk znajdowały się stojaki na plakaty, dzięki którym można było dowiedzieć się, czy ma się do czynienia z insytytucją publiczną czy też z organizacją poszukującą pracowników do (...)

Więcej

Budowa elementów reklamowych

atl, btl, marketing, promocja, reklama

(...) przestrzennego a czasem znajomości mechaniki. Dlatego też w niektórych przedsiębiorstwach produkcyjnych pracują wykwalifikowani specjaliści a ich praca i wiedza przekładają się na efekt końcowy. Jak powstaje element reklamy zewnętrznej? Każdy ekspozytor, ścianka wystawiennicza lub nawet stojak na ulotki ma swoją technologię i historie powstania. Pierwszy etap prac nad powstaniem systemu wystawienniczego zaczyna się często poza biurem firmy. Rozpoczyna się (...)

Więcej

Merchandising towarów w sklepach

akcje promocyjne, badania marketingowe, btl, event marketingowy, merchandising, zarządzanie kategorią

(...) sklepów. Usługi doradcze realizowane są przez przedsiębiorstwo RTD w oparciu o dodatkowe badania marketingowe i audyty sieci sprzedaży w poszczególnych punktach sprzedaży.- akcje promocyjne takie jak: sampling, animacje, degustacje.- zarządzanie kategorią produktu czyli pełne zarządzanie kategorią produktów dla zaspokojenia rynku dla określonej grupy klientów oraz w określonych sklepach.- merchandising materiałów promocyjnych POS. W skład tego wchodzi: pełna (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3