Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

drukarnia

Z jaką reklamą najlepiej dotrzeć do klienta?

agencja reklamowa, drukarnia, pr, public relations, reklama

(...) użytkowania internetu. Najkrócej rzecz ujmując - reklama natarczywa, wyskakująca znienacka denerwuje najbardziej. Zwłaszcza jeśli trudno od niej uciec, bo akurat w większości kanałów telewizyjnych emitowane są reklamy albo ta pojawiająca się w oknie przeglądarki sprytnie "ucieka", nie pozwalając się zamknąć.W tej sytuacji do łask wracają nieco bardziej tradycyjne formy reklamy, takie jak bilboardy, szyldy czy (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3