Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

event marketingowy

Merchandising towarów w sklepach

akcje promocyjne, badania marketingowe, btl, event marketingowy, merchandising, zarządzanie kategorią

(...) obsługa logistyczna, raportowanie mailowe pracy, sprawdzanie stanu technicznego ekspozytorów.- kreacja BTL (below the line): różnego rodzaju działania marketingowe skierowane do konkretnego klienta, nie ukazujące się w środkach masowego przekazu.- outsourcing sprzedaży - jeśli nie posiadasz pomysłu jak zorganizować swój dział handlowy, wdrożymy i zaproponujemy fachowe rozwiązania w twojej firmie.- program 'Profesjonalny Merchandiser' to propozycja adresowana do (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3