Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

Warto zobaczyć:


 

Kontakt z nami

Aby wysłać wiadomość prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza


W cyklu 'Mieszkanie godne zamieszkania' prezentujemy inwestycję mieszkaniową o nazwie Apartamenty Przy Parku zlokalizowaną na warszawskiej Ochocie - w zielonych płucach Warszawy, tuż przy parku Szczęśliwickim. Analizujemy, czy warto tam zamieszkać i czy rzeczywiście będzie to mieszkanie w charakterze eko.

W bajkowej scenerii ogrodu zaprojektowanego i pielęgnowanego przez Polski Ogród zapraszamy dzieci z klas 1-3 na warsztaty ekologiczne pt. 'Ekologiczny maluch', które odbędą się w dniach 17-20 października 2013.

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3