Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

merchandising

Merchandising towarów w sklepach

akcje promocyjne, badania marketingowe, btl, event marketingowy, merchandising, zarządzanie kategorią

(...) firm, jakie chcą przy naszym wsparciu oraz przy wykorzystaniu naszej wiedzy wyszkolić sobie fachowych sprzedawców.- hostessy na promocje - nasza agencja promocyjna dysponuje ogromną bazą danych z najbardziej uroczymi i najpiękniejszymi hostessami, które mogą mogą zostać wykorzystane na promocje hostessy.- outsourcing przedstawicieli handlowych - dysponujemy bazą najlepszych przedstawicieli handlowych w Polsce, którzy mogą współpracować z twoją firmą czasowo lub (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3