Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

pozyskiwanie klientów

Jak pozyskać klientów b2b.

marketing, pozyskiwanie klientów, promocja, reklama

(...) "wyrwać" dla siebie lepsze kontakty, mieć możliwość uzyskania lepszych zleceń itd. Specjaliści zajmujący się PR, rozwojem i marketingiem wiedzą, że umiejętnie dobrana baza klientów konwertuje znacznie bardziej i szybciej, niż przypadkowa zbieranka ludzi, którzy nie do końca zdecydowani są z nami współpracować.Jak więc pozyskiwać klientów biznesowych?Przede wszystkim trzeba dać się zauważyć, pokazać, że znaczymy coś w branży, że mamy dostęp do dobrych jakościowo produktów, liczymy się na (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3