Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

public relations

Siła reklamy

pr, promocja, public relations, reklama

(...) wykonują druk offsetowy i cyfrowy. W zakresie reklamy wizualnej realizują wydruki wielkoformatowe, tj. plakaty na tablice reklamowe. Wykonują reklamy na samochody oraz reklamy na telebimy, które są stosunkowo nowymi nośnikami reklamy, które stale zyskują nowych klientów. Najwięcej pracy i zaangażowania potrzebne jest przy tworzeniu kampanii reklamowych. Wymaga to przeprowadzenia całego szeregu działań marketingowych, począwszy od identyfikacji grupy potencjalnych odbiorów aż do sposoby zaoferowania im kupna danego (...)

Więcej

Badania marketingowe - poprawa konkurencyjności

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) marketingowych konsumenci mają tendencję do podawania nie zawsze prawdziwych informacji, co ma dodatkowy wpływ na wyniki badań.Firmy, które oferują swoje produkty w sposób bezpośredni w sieciach placówek handlowych, mogą skorzystać z dodatkowej metody badań typu mystery shopper. Badania realizowane przez tajemniczych klientów mają na celu sprawdzenie, czy pracownicy sieciowych placówek handlowych zachowują standardy (...)

Więcej

Najskuteczniejsze formy reklamy

agencja reklamowa, marketing, pr, public relations, reklama

(...) wynajęcie podświetlonego billboardu - dzięki temu reklama z całą pewnością będzie znacznie bardziej widoczna i dotrze do szerszego grona odbiorców. Dzięki oświetleniu taka reklama będzie mogła zostać zauważona nawet nocą. Taką formą promocji zajmuje się agencja reklamowa www.moloh.pl z Wrocławia.Do dość skutecznych form reklam zalicza się również coraz częściej  reklamy zamieszczane w sieci. Mogą to być (...)

Więcej

Z jaką reklamą najlepiej dotrzeć do klienta?

agencja reklamowa, drukarnia, pr, public relations, reklama

(...) nastawieniem. Czyli... mamy już połowę sukcesu! Potencjalny klient, który nie traktuje naszej reklamy (czyli oferty) jako męczącej, chętniej zapozna się z jej treścią i - co za tym idzie - bardziej prawdopodobne, że zastanowi się nad skorzystaniem z niej.Chcąc to zrobić, potrzebny będzie natomiast druk wielkoformatowy. W tym celu najlepiej po prostu wpisać w wyszukiwarkę naszego komputera hasło "drukarnia (...)

Więcej

Co robi tajemniczy klient?

marketing, promocja, public relations, szkolenia

(...) Sposób ten obiektywnie bada proces obsługi klientów. Metoda ta analizuje poziom obsługi klientów.Jedną z metod wchodzącą w skład mystery shopping jest tzw. Tajemniczy Klient. Nazywa się ich testowymi klientami bądź tajemniczym gościem. Ich niepoprawna nazwa to ankieter. Cichy Klient wykonuje badania testowe, za co uzyskuje wynagrodzenie. Ludzie pracujący na stanowisku tajemniczego klienta przechodzą specjalistyczne szkolenie na temat standardu obsługi klientów, aby w trakcie wykonywania swoich zadań mieli świadomość, na co muszą zwrócić wyjątkową atencję. Zobowiązani są do działań zgodnie z określonymi instrukcjami, a plan musi być w taki sposób stworzony, by przedstawiał klasyczne działanie klientów opisywanej firmy.Żeby pracownicy konkretnych (...)

Więcej

Agencja public relations

marketing, pr, public relations, reklama

(...) public relations których oddziaływanie sięga poza granice Polski,* relacje z mediami,* PR korporacyjny,* zarządzanie w czasie kryzysu. Techniki public relations w internecie, w skrócie określane mianem ePR, to ostatnimi czasy niezwykle modny odłam technik public relations. Ze względu na fakt, że internet jest coraz bardziej powszechny dla coraz większej (...)

Więcej

Rodzaje i typy badań z obszaru rynku

marketing, pr, promocja, public relations, reklama

(...) stosowania tej formy zatrudnienia. Na kolejne kroki badań marketingowych oraz prac wykonanych w tej tematyce składały się następujące etapy: podsumowanie a także zagregowanie rezultatów, spostrzeżenia pobadawcze, przygotowanie kwestionariuszy badawczych, akcja telemarketingowa, dobór próbki badawczej. Przeprowadzone badania marketingowe oraz wyniki zgromadzone w ankietach dowiodły,iż pracodawcy preferują zatrudniać pracowników na bazie klasycznej umowy o pracę. Lepsze rozpoznanie potrzeb klientów, decydentów a także kontrahentów prowadzi do zwiększenia zapotrzebowania na (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3