Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

Zdjęcia naszego reportera

pieczątki

xero

Punkt gdzie zrobisz pieczątki i xero

Wiele osób marzy o swoim własnym biznesie, prowadzeniu firmy i byciu dla siebie samego szefem. Pomimo, że każdy w zasadzie ma w domu drukarkę czy urządzenie wielofunkcyjne, dalej olbrzymią popularnością cieszą się wszelkie usługi poligraficzne, punkty xero oraz punkty, gdzie wyrobić można wizytówki lub dorobić klucze do drzwi, oprawić prace magisterskie lub dyplom. 
Takie nieduże biznesy mają się całkiem nieźle. Do otwarcia takiego punktu nie potrzeba dużego lokalu ani wielu pracowników, co więcej, można nawet prowadzić działalność jednoosobową. 
Wystarczy zainwestować w nieduży lokal w dobrym punkcie miasta, w ze dwa urządzenia wielofunkcyjne w tym do xero i wydruków kolorowych lub większych niż tradycyjne A4, maszyna do pieczątek oraz bindownica i urządzenia do laminowania. Takie wyposażenie będzie na pewno wystarczające na początek. 
Każda firma potrzebuje mieć pieczątki, toteż na ten artykuł popyt się nie skończy. Wyrobienie pieczątki to tylko chwila, a grosz do grosza i zawsze uzbiera się większa suma. A jeśli tak - to i wizytówki, dobra drukarka i można działać. 
Drobne usługi są całkiem dobrym pomysłem na biznes, który nie generuje początkowo wysokich kosztów założenia działalności i wystarczą niewielkie nakłady finansowe. Zawsze działalność można poszerzyć o sprzedaż akcesoriów biurowych, zeszytów, przyborów szkolnych czy czasopism. 
Można do takiego punktu także dołączyć usługi odbioru i nadawania przesyłek kurierskich, które cieszą się bardzo dużą popularnością, a nawiązanie współpracy z firmami kurierskimi jest opłacalne.
Ciekawy punkt robienia pieczątek w Lublinie: Strefa Poligrafii

Dodany przez Iwona Milewicz, wtorek, 11 08 2018


Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3