Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

szkolenia

Co robi tajemniczy klient?

marketing, promocja, public relations, szkolenia

(...) Analizy marketingowe obejmują systematyczne, obiektywne i mające cel procesy działania i prezentowanie informacji przeprowadzane na potrzeby podejmowania decyzji z zakresu marketingu. W sprawie omawianych analiz proces to kilka faz i elementów, mających aspekt powtarzalny. Regularność analiz marketingowych to znaczy, że powinny być one prawidłowo zaplanowane i zorganizowane oraz, że muszą oznaczać nierozerwalną część systemu informacyjnego w konkretnej firmie. Celowość badań to ich przydatność w konkretnym problemie i w podejmowaniu właściwych decyzji. Natomiast obiektywizm badań oznacza, że w analizach marketingowych używane są wyznaczone reguły i zasady, które wykorzystywane są w gromadzeniu, analizie i interpretowaniu pozyskanych działań. Poza tym (...)

Więcej

Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3