Twoja firma nie potrafi zbudować skutecznego pozytywnego PR w mediach? Zleć to zadanie nam, a wykreujemy zielony wizerunek Twojej organizacji w internecie. Prowadzenie imprez dla dzieci, podczas których w formie zabawy uczymy najmłodszych, że zielone jest modne to nasza specjalność!
Kontakt z nami

Kontakt

Wspieramy kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Pokażemy, jak zostać świadomym ekologicznie konsumentem, jak nie produkować ton niepotrzebnych śmieci.

Na ekozabawki trwa dzisiaj moda. Zapraszamy na warsztaty, na których zaprezentujemy, jak wykonać ekozabawki, jakich materiałów do tego użyć i jak sprawić, by były one bardziej atrakcyjne dla dzieci niż tradycyjne lalki, samochody czy misie.

Moloh - Agencja Reklamowa
52-213 Wrocław, ul. Ułańska 48
Polska,
Telefon: 71 798 13 88, 501 458 883 Fax: 71 722 33 34
Zdjęcia naszego reportera

reklama

promocja

pr

Techniki drukowania

Technologia rozwija się coraz prędzej, także technologia drukowania. Musi być wysokiej jakości, ponieważ jest to narzucone przez coraz lepiej rozwijającą się grafikę komputerową. Jakość wydruku nie powinna ustępować temu co widzimy na wyświetlaczach tabletów, telefonów i laptopów. Ponadto zmienia się także tradycyjny kontakt z klientem. Jak grzyby po deszczu powstają drukarnie internetowe, gdzie klient sam określa jak chce by wyglądał wydruk oraz jakie powinien spełniać warunki. To co otrzyma nie może odbiegać od jego wizji.

Drukarnia to dziś miejsce, z którego korzysta wielu ludzi, szczególnie w czasie trwania różnego rodzaju kampanii. Najwięcej drukuje się ulotek oraz wizytówek, lecz nie tylko.

Techniki druku pozwalają na drukowanie tekstu dobrej jakości a także różnego rodzaju grafik, obrazów, logów, które będą odzwierciedlały projekt w najwyższej jakości. Niektóre z nich wyglądają tak realnie, że wydają się wyrastać z kartki papieru. Zaawansowane technologicznie maszyny drukarskie są w stanie stworzyć realistyczne fototapety, którymi można ozdobić dom. Nie ma znaczenia wymyślność formy i kształtu.

Zmienia się również forma materiału na jakim mogą powstać te wydruki. Nie jest to już tylko jeden określony rodzaj papieru, ale jego wiele różnych form. Nowoczesne drukarnie pozwalają na nanoszenie tekstu i obrazu na ceramikę, drewno, teksturę, metal i tym podobne materiały. O wszystkich jeszcze niedawno nikt by nie pomyślał, że nadają się do naniesienia druku. Otwiera to ciekawe i fantastyczne drogi jak na przykład nadrukowanie logów danej firmy na sprzęcie biurowym - segregatorach, zeszytach, a nawet autach firmowych.

Techniki druku stosowane w drukarni http://www.moloh.pl/drukarnia-wielkoformatowa.html to druk mechaniczny i druk cyfrowy. Ten pierwszy dzieli się na offsetowy, wypukły, wklęsły oraz sitodruk. Druk cyfrowy jest natomiast obecny w niemal każdym domu w postaci drukarki. Natomiast to właśnie sitodruk jest odpowiedzialny za nakładanie nadruku na wielu różnych materiałach. Oczywiście wiąże się to z pewnymi ograniczeniami, lecz wszystko jeszcze przed nami.

Dodany przez Jarosław Konecki, wtorek, 10 11 2014


Reklama Marketing Pr Promocja Public relations Agencja reklamowa Btl
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3